AINUS
HEA TUJU RAADIO EESTIS

VEIDIKE JUTTU

RAHVARAADIOST

Tere tulemast Rahvaraadio kodulehele! 

Rahvaraadio on internetiraadio, kus mängib ööpäevaringselt hea eestikeelne muusika. Vajuta vaid lehe ülemises või alumises servas asuvale noolega nupule, oota paar sekundit ja juba ta mängibki.

Rahvaraadio muusikavalik sisaldab nii uuemaid kui vanemaid laule ja pillilugusid, mille ühine joon on hea meloodia. 

Kui teil on soov oma rõõme või muresid meiega jagada, siis kodulehe ülaservast leiate akna “KONTAKT” ja sealt saate oma sõnumi meie poole teele saata. Kui siia lehele, aga juhtub mõni muusik, kellel on soov oma loomingut Rahvaraadio kuulajatega jagada, siis seda saab teha akna “SAADA MEILE OMA LUGU” kaudu. Kui teie lugu meie formaadiga sobib, siis saab seda peagi kuulda. Uusi tulijaid püüame jõudumööda koos muude uudistega kajastada ka allpool leitavas “BLOGI” rubriigis.

Head kuulamist.

HILJUTISED UUDISED

BLOGI

Määratlemata

Tere head Rahvaraadio sõbrad!

Aeg lendab linnutiivul ja juba ongi veebruar käes. Hiinlastel on vahepeal jõudnud saabuda tiigriaasta ja Eestimaal on selgunud selle aasta Eesti laulu finalistid. Tiigriaasta loodetavasti toob kõigile edu, õnne ja elujärje paranemist.  Eesti laul paraku vähemasti finalistide koha pealt Rahvaraadiosse uusi laule ei toonud. Mitte, et laulud kehvad oleks, aga […]

today8. veebr. 2022

KOOSTÖÖPARTNER

5/5

RAHVARAADIO@RAHVARAADIO.EE

0%