admin

31 Results / Page 1 of 4

Background

Eesti rahvakalender

Head Vastlapäeva ja pikka liugu!

Vastlapäev on liikuv püha, selleks on noorkuu teisipäev seitse nädalat enne lihavõtteid ja päev enne tuhkapäeva. Vastlapäev märgib ülestõusmispühade eelse seitsme nädala pikkuse paastu eelõhtut, mida tähistatakse tantsu ja tralli, rammusate roogade ja õues hullamisega. Üks on kindel, vastlapäeva ei saa tähistada liugu laskmata. Seda toredat traditsiooni jälgivad ka tänapäeval nii noored kui vanemad. Vanarahvas uskus, et mida pikem liug, seda pikem lina. Aga mida see ikkagi tähendas? Kas pikemaks […]

today21. veebr. 2023

Tähtpäevad

Hip-Hip hurraa Toivo Asmer!

Toivol täna tähtis päev, Uus aasta on saabunud kui võluväel. Plaksutades kokku lööme käed - Sinu sünnipäevasoovid täitku kõik maailma väed!   Soovime sulle toredat sünnipäeva RahvaRaadio pere poolt!

today8. jaan. 2023

Uudised

Toomas Anni toob Eestimaa rahva südamesse jõulutunde!

“Imekena laul .Aitäh !!!”, ”Super kaunis jõululaul, südames kohe jõulutunne selliste ilusate kaunite sõnadega”, ” Ilus talvelaul, jõulutunde tekitab”; Sellised toredad kommentaarid saadavad Toomas Anni uut laulu ”Üle lumise Eestimaa”. Haara piparkook ja jõuluglögi, pane jalga villased sokid ning naudi sinagi koos meiega ilusat jõululaulu.

today10. dets. 2022

5/5

RAHVARAADIO@RAHVARAADIO.EE

0%